Kniha návštěv

Úžasná pohoda

Děkujeme za neopakovatelné zážitky a úžasný servis, kterého se nám dostalo na konci krásného září. Vynikající vína, nezapomenutelný chleba se sádlem a škvarky. Společně s perfektním servisem - co víc si přát. Děkujeme a uvidíme se na Otevřených sklepích.

fajn tu bylo všechno

Vaše víno a hermelín, obojí skvělé, paní Monika a nejsem si jistá zda její maminka nebo manželova, jsou vždy milé a příjemné a dobře poradí. K Topolanským se rádi vracíme. Děkujeme

Pohodové večery u vína

Děkujeme za příjemně strávené podvečery při Vašem výborném vínečku a velmi příjemnou obsluhu. Pokud zase někdy navštívíme Váš nádherný kraj, určitě se zastavíme opět ochutnat vína, která nám u Vás tolik chutnala. Ať se Vám daří a hodně sluníčka přejí Vojtovi

Krásné

Tento sklípek jsme navštívili poprvé. Děkujeme za vstřícný a laskavý přístup. Ale hlavně za výborné víno, které nám velice chutnalo. Pokud přijedeme do Pavlova, určitě se opět zastavíme. Mějte se krásně a ve zdraví pěstujte vínečko. Zdravíme z Ostravy.

Stříbro

Skvělý sklípek a atmosféra obsluha více než super a vínečko jedinečné kvality a vychutnavky v jedinečném prostředí moc děkujeme těšíme se na další návštěvu.

Přidat nový příspěvek